Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

TOP termékek

9.000 Ft feletti vásárlásnál INGYENES 40.000 Ft értékű Zalakarosi Welness utalvány! A kosárnál válaszd ki az ajándékot! Szállítás 1190 Ft-tól!

Kuruzsló és Tsa. - Quedlinburgi Futam társasjáték

A verseny napja van Quedlinburgban, és az ételek és a szerencse megfelelő kombinációjával győzelemre lovagolhatsz a lovaddal, és elnyerheted az arany üstöt.

A Kuruzsló és Tsa. - Quedlinburgi Futam hasonló játékmenettel rendelkezik, mint a Kuruzslók Quedlinburgban a játék során minden játékos saját zsetonzsákot épít, majd ezeket a zsetonokat húzza, hogy megpróbáljon továbbjutni a győzelemhez.

* A megrendelt terméket 2-4 munkanapon belül szállítjuk

A termék jelenleg nincs raktáron. Amennyiben rendelhető és van „kosár gomb” meg tudja rendelni mert hamarosan a raktárunkban lesz (1-2 munkanap).

11 320 Ft

Részletek

A játék célja az, hogy minél több arany érmét szerezzünk, amivel megnyerhetjük az arany üstöt. A játékot 2-4 játékos játszhatják, és 8 éves kortól ajánlott. A játék időtartama körülbelül 30-45 perc.

A Kuruzsló és Tsa. - Quedlinburgi Futam már több díjat is nyert, köztük az Év Társasjátéka Díjat is elnyerte 2018-ban. A játék nagy népszerűségnek örvend a társasjáték rajongók körében, és egyszerű játékmenetének köszönhetően könnyen megtanulható és élvezetes.

A játékban az ételeink és a szerencse kombinációja dönti el, hogy mennyire leszünk sikeresek a futamban. Az arany érmék begyűjtése mellett érdemes figyelni a zsetonokra is, melyek segítségével tovább léphetünk a pályán. Azonban ha éppen rosszul sikerül a húzásunk, akkor a zsetonok túl nagyra nőhetnek, és könnyen elveszíthetjük a játékot.

Ha szeretnél egy könnyen megtanulható és szórakoztató társasjátékot, akkor ajánljuk a Kuruzsló és Tsa. - Quedlinburgi Futamot. Fedezd fel Quedlinburg városát és érj el minél több arany érmét a győzelemhez!